ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/18/21 8:24 PM

(ВИДЕО) Конечно ја откри тајната кој е мажот кому му испеа цел концерт – Гоца Тржан никогаш поотворена

Гоца Тржан е една од омилените пејачки на српската музичка сцена, а се чини дека публиката толку ја сака бидејќи е навикната на личност која зборува за сите теми без влакна на јазикот.

За порталот Србија Данас, Гоца зборуваше токму така, без влакна на јазикот.

Популарната пејачка се потсети на нејзините почетоци и ситуацијата кога го одби Тап011 при првиот повик, но подоцна се премисли, што се покажа како одличен потег за нејзината кариера, но и за познатиот концерт за една личност.

Гоца открила дека живеела со мажот кому му пеела таа ноќ четири и пол години.

Извор: Србијаданас.ком


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1