ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/18/21 6:07 PM

Сопругата јавно го обвини Икарди за неверство, тој со објава ги збуни сите

Откако француските медиуми објавија дека бракот на најпознатата светска фудбалска менаџерка, Ванда Нара и аргентинскиот фудбалер, Мауро Икарди, може да заврши, таа јавно го обвини својот сопруг за изневерување.

„Уште едно семејство што го уништивте поради к ** ви“, напиша Нара на својот профил на Инстаграм.

Во саботата, Ванда престана да го следи својот сопруг на Инстаграм, а веднаш потоа и Чина Суарез, позната аргентинска актерка, која наводно е причина за нивната расправија.

По потегот на Ванда, се јави службеник од ПСG, кој дозволи Икарди да го пропушти вчерашниот тренинг поради „семејни причини“.

Славниот фудбалер сака да се откупи на својата сопруга на сите можни начини, па на социјалните мрежи ги објави нивните заеднички фотографии, на кои позираат прегрнати.

И го честита „Денот на мајката“, кој денес се слави во Аргентина.

 

Мауро Икарди, исто така, ја сподели нивната романтична фотографија на својата приказна на Инстаграм. Сепак, се уште не им е јасно на фотографиите дали фотографијата е направена пред неговата афера или откако се помирил со сопругата.

Извор: Б92.нет

Фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1