ММС

Објавено на: 10/13/21 5:24 PM

Јелена објасни им која е мама – Лејди Гага го ископира стајлингот на Карлеуша од 2018-та година

Лејди Гага се покри со истиот детаљ што го донесе Јелена Карлеуша пред три години.

Станува збор за шал во форма на лажни банкноти во низа, со кои Јелена одеше на сетот на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ на 15 октомври 2018 година.

Како што обично се случува со обожавателите на поп -ѕвездата, фотографијата на Гага беше споделена на бројни страници, споредувајќи ја со Јелена и нарекувајќи ја копија.

Меѓутоа, на профилот на Гага имаше и духовити коментари од луѓе, кои и пишаа на Гага „слободно контактирајте ја Јелена доколку и недостасува идеја“.

„Ајде, Гаго, можеше да земеш пооригинална идеја на прошетка“, „Фрли ги парите, ем се лажни, ем се копија“, „Оваа Јелена навистина допира до вас, не е шега“, „Е, кога ние овде се украсувавме со долари, хахаха“, „Јелена, објасни им која е мама“, „Имаш пари, имаш планетарна слава, но нема идеја како Карли“, се некои од коментарите.

Извор: Телеграф.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1