ММС

Објавено на: 10/13/21 3:03 PM

Џан Јаман и Дилета Леота раскинале, ама таа не тажи туку се соблече гола

Среќна вест за сите обожавателки на турскиот актер Џан Јаман, медиумите веќе пишуваат дека згодната италијанска спортска водителка Дилета Леота повеќе не е во врска со турскиот донжуан Џан Јаман. Како што се пишува дека и водителката, па и не е премногу тажна поради тоа, со оглед на фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи, напротив ужива во ново стекнатата слобода со полни бели дробови.

Дилета моментално се одмара на Ибица, и ги израдува своите следбеници на Инстаграм со фотографии од овој остров. Таа позираше во виолетово бикини и бели шорцеви, покажувајќи го нејзиниот шарм на кои мажите ширум Европа и светот паѓаат.

Атрактивната 30-годишна девојка се пофали со бујното деколте, но и тенката половина и рамен стомак, а фотографијата покажува дека изгледа совршено и без трошка шминка и во опуштено издание на плажа.

Фотографијата собра преку половина милион лајкови и бројни комплименти. „Колку си убава“, „Колку си убава кукла“, „Би ги продал двата бубрега за момент со тебе“, „Убавице, задоволство ми е да те гледам“, се само дел од коментарите на ентузијастичките следбеници.

Да потсетиме, водителката е голема ѕвезда во својата татковина, и полека но сигурно станува омилена и надвор од границите на Италија. Покрај голите изданија на нејзината работна задача, односно фудбалскиот стадион од каде известува од бројни натпревари, во тоа и помага нејзината активност на Инстаграм, каде ја следат повеќе од 7,9 милиони луѓе. Секоја фотографија што ја објавува станува вирална, дури и ако не е премногу предизвикувачка. Едноставно – Згодното тело и убавото лице на Дилета се магнет за допаѓања.

Инаку, оваа дама стигна до позицијата водител во Серија А откако нејзините скандалозни порно фотографии стигнаа во јавноста во 2016 година. Но, за Мис Леота, како што можеме да видиме од приложеното, тоа не ги скрши жиците, туку и помогна во нејзината кариера.

Преземено од: https://www.kurir.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1