ММС

Објавено на: 10/13/21 7:15 AM

(Видео) Погреб полн со солзи ама од смеа, покојниот им се обрати од гроб

Кога некој близок ќе почини е голем стрес полн со тага, болка и солзи. Но, не е секогаш така. Човек, кој знаел дека ќе умре, сакал пред тој чин да ги насмее своите најблиски и да им го олесни заминувањето. , па на многу необичен и би рекле бизарен начин успеал да им се обрати на денот на неговиот погреб и да ги насмее.
Бидејќи знаел дека ќе умре, човекот направил видео пред да умре и побарал да биде пуштено на неговиот погреб, сакајќи да ги насмее своите сакани и така да им ја ублажи болката поради неговата смрт.


 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1