ММС

Објавено на: 10/12/21 12:44 PM

(ВИДЕО) Креативни игри за развој на вашето дете

Ако немате идеја како вашето слободно време може да го користите со вашите деца, видеото кое го споделуваме подолу ќе ви даде идеи како може да се забавувате во вашиот дом, а воедно вашето дете ќе има физичка активност, ќе работи на неговата ориентација и моторика.

Мајка, татко и синче прваат интересни игри за нивното дете во кои се вклучени и тие со цел да биде позабавно.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1