ММС

Објавено на: 10/11/21 9:44 PM

„Тончи забрани на децата да имаат било што пред брак“, рече Грашо и демантираше дека Хана е бремена

Откако во медиумите се појавија написи дека ќерката на Тончи Хуљиќ е бремена и дека очекува дете со Петар Грашо, сплитскиот пејач ја откри вистинската вистина за tportal.hr.
„Првпат слушам за тоа“, рече низ смеа Петар Грашо. Како и многуте информации за кои се пишува деновиве, ниту оваа не е вистина! Дотолку повеќе што Тончи Хуљиќ, мојот сегашен тест, стана уште попримерен откако ја напиша „Миса“ и им забрани на децата да прават  било што пред брак “, рече Петар и гласно се изнасмеа и конечно проговори за она што се зборуваше изминативе денови.
Денес во некои медиуми се појави информација дека Хана Хуљиќ е бремена, како и дека таткото на нејзиното дете бил популарниот пејач од Сплит.

Извор: tportal.hr


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1