ММС

Објавено на: 10/10/21 9:07 PM

(Видео) Прв пат се огласи Даниела Мартиновиќ, откако се дозна дека нејзиниот бивши љуби друга

Даниела Мартиновиќ  за прв пат се огласи откако се дозна дека нејзиниот бивши дечко Петар Грашо е во врска со 15-годишната помлада Хана Хуљиќ.


Данијела не проборе за раскинувањето, но се огласи на социјалните мрежи и покажа дека се впуштила во спортска авантура, виси од жичарницата под која има бездна – таканаречената „зиплајн“. Сепак, цитатот што го напиша под фотографиите ги натера нејзините следбеници да се прашуваат на кого е упатена.

– Заборавете на безбедноста. Живејте таму каде што се плашите да живеете – напиша Даниела.

Даниела и Петар поминаа заедно 24 години, и сите им завидуваа на нивната љубов и хармонија. Меѓутоа, по толку години, парот сепак се раздели, а музичарот многу брзо најде утеха во друга.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1