ММС

Објавено на: 10/10/21 9:00 PM

(Видео) Каков шок! Цеца и Карлеуша заедно во „Ѕвездите на Гранд“?!

На социјалната мрежа ТикТок се појави видео во кое обожавателите ги монтираа Цеца и Јелена на истото место, во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.  Урнебесното видео стана вирално, многумина за миг помислија дека ова е вистина, односно дека се случило невозможното.

Сепак, монтираната снимка ги насмеа сите.

@oggytokJeca i Ceca 🤩##zvezdegranda ##cecaraznatovic ##jelenakarleusa ##tiktokserbia🇷🇸♬ original sound – Ognjen Topalović

Инаку, на офоцијалната страна на „Гранд“ се уште како член на жирито стои запишана Јелена Карлеуша, а името на Цеца воопшто не внесено.


 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1