ММС

Објавено на: 10/10/21 1:37 PM

(видео)Јато од риби пливајќи формираше срце, некој успеал тоа да го сними со дрон

Јато риби од семејството битница на 5 октомври ,  формирало срце  во движење. Сопственикот на ресторан од округот Палм Бич на Флорифа успеал сето тоа да го сними со дрон.

„Беше спектакуларно, се движеа во разни облици,“ изјавил тој.

Видеото може да се види на линкот на 24сата.

24sata.hr

фото-prt sc

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1