ММС

Објавено на: 10/9/21 6:14 PM

Цеца и нејзиното момче фатени на романтична вечера на Кипар

Пејачката Цеца Ражнатовиќ и нејзиното момче Богдан Срејовиќ уживаат на Кипар, а друштво им прави нејзината сестра Лидија.

Цеца сподели дел од романтичната вечера со своето момче и сетрас си, со обожавателите на социјалните мрежи.

Цеца не ја тргна насмевката од лицето, испрати бакнежи и се зрачело од љубов, Ражнатовиќ седеше до Богдан, а од другата страна беше нејзината сестра Лидија.

Извор: Република.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1