ММС

Објавено на: 10/9/21 10:24 AM

Многу ме пипаа, сега се каам што не се нудев, рече Лепа Лукиќ, зборувајќи за приватниот живот

Пејачката Лепа Лукиќ има и богато минато, од кое одвреме навреме знае да изнесе некој сочен детал. Таа беше гостинка во емисијата „Гранд магазин“ и откри дел од богатиот приватен живот.
– Многумина беа заљубени, но не кажаа. Не знам кој ме допрел вчера, а не пред 40 години. Многу ме пипкаа, некаде не се бранев, а некаде се бранев. Таму каде што уживав да ме допираат, јас паднав. Сега се каам што јас не се понудив, рече таа.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1