ММС

Објавено на: 10/9/21 9:14 AM

Луда Мадона! Легна на бирото на водителот и го покажа задникот

Пејачката Мадона гостуваше во ток -шоуто наThe Tonight Show Jimmy Fallon  за да го промовира документарниот филм наречен „Мадам Икс“. Интервјуто почна со тоа што гледачите требаше да разберат дека уметноста е важна во нашите животи.

“Уметниците се тука за да го нарушат нашиот мир. И се надевам дека го нарушив не само твојот мир, туку и мирот на луѓето што го гледаат ова шоу, но на добар начин”, изјави Мадона и направи скандал.

Легна на бирото на водителот, кој ја зеде јакната за да и го покрие задникот за гледачите да не видат премногу, но изгледа дека тоа не и се допадна на Мадона. Кога се симна од масата, го крена фустанот и им го покажа задникот на публиката и гледачите, па водителот ја покри главата со јакна.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1