Бора Чорба за Северина: Како таа сиромашна жена повторно ќе се омажи?
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/8/21 9:37 PM

Бора Чорба за Северина: Како таа сиромашна жена повторно ќе се омажи?

Откако Северина тврдеше дека во Сребреница се случил геноцид, се огласи и Бора Ѓорѓевиќ.

– Тоа е голем проблем за Северина. Имајќи предвид дека нејзините претходни два сопрузи биле Срби, се поставува прашањето како таа сиромашна жена повторно ќе се омажи?! – рече Бора Чорба.

За потсетување, Северина наводно одбила да работи со луѓе кои не го признаваат геноцидот во Сребреница.

Извор: Новости.рс

Фото: Марина Пешиќ


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7