ММС

Објавено на: 10/6/21 2:47 PM

Александар Мирчевски освои скутер во „Играј без нервози и мерцедес вози“

Добитниците на наградите во првото коло во големата наградна игра „Играј без нервози и мерцедес вози“ почуваат да пристигнуваат своите награди. Првиот кој пристигна во Видеолотарија Касинос Австрија е Александар Мирчевски, кој освои скутер.

Александар Мирчевски стана сопственик на нов скутер, како првопласиран на ранг-листата во категоријата обложување на единствената легална платформата  за интернет игри на среќа во земјава, 2win.mk. Тој сподели дека е изненаден и дека многу му се радува на скутерот.

„Навистина сум пресреќен. Играв само во делот обложување и играв со цел да добијам една од наградите. Некако, очекував дека ќе бидам добитник, а за скутеров ептен сум среќен“, рече Мирчевски.

Во првото коло, освоени се вкупно 70 награди, по 35 во категоријата видеолотарија и категоријата обложување.

Големата наградна игра „Играј без нервози и мерцедес вози“ на Видеолототарија Касинос Австрија со 420 вредни стокови и парични награди, е достапна на единствената легална платформа за интернет игри на среќа во земјава до 31.01.2022 година.

 

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1