ММС

Објавено на: 10/6/21 12:27 PM

Кога дознаа со сопругата скокаа од среќа – Актерот Андрија Милошевиќ ќе стане татко

Актерите и парот Александра Сандра Томиќ и Андрија Милошевиќ со нетрпение очекуваат да станат родители, а добрата вест дека очекуваат бебе ги направи среќни бидејќи тоа го сакаа одамна.
Андрија и Сандра беа воодушевени кога дознаа дека конечно ќе се реализираат како родители, додека таа одлучи дека е време да ја остави работата настрана и да се посвети на мајчинството.

– Кога дознаа дека ќе станат родители на Андрија и Сандра, скокнаа од радост. Тоа беше нивната голема желба, која сега е исполнета. Многумина веќе предвидоа дека ќе бидат грижливи родители, а тоа може да се види кога си играат со децата на нивните пријатели. Сандра одлучи да се повлече од театарот за да се посвети на бременоста. Среќната вест ја споделија само со најблиските – изјавил изворот за „Блиц.рс“.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1