ММС

Објавено на: 10/5/21 6:01 PM

Златни ланци и чанта од илјадници евра – Цеца ги собра сите погледи на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ги воодушеви сите присутни на снимањето на најновата епизода од музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“.

Како и Карлеуша пред неа, така и Цеца привлекува најголемо внимание по пристигнувањето на Гранд, па фотографите и овој пат имаа полни раце работа!

Цеца се појави во црвени панталони и јакна која откри длабоко деколте, носеше чанта „Шанел“ вредна 4.000 евра, а целиот изглед го заврши со црвени потпетици и кармин во иста боја.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1