ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/5/21 10:00 PM

Бизарно свингерско семејство – Кога не сакам јас, го пуштам кај мајка ми или сестра ми

Меди Брукс живее со својот сопруг во САД, и како што истакна на ТикТок, кога не е расположена за секс, со задоволство го испраќа кај нејзината мајка за да може да спие со него. Тројцата се свингери, што значи дека се во отворени врски и разменуваат сексуални партнери на свингер настани и не гледаат ништо лошо во тоа.
“И мајка ми и јас сме свингерки, што е одлично, и знаете зошто? Бидејќи кога не сум расположена за секс, мојот сопруг може да спие со неа. Да, јас сум таква жена. Му дозволив на мојот сопруг да има секс со неа неколку пати неделно “, рече Меди.

И не само мајка, таа призна дека понекогаш „му дозволува на сопругот да си игра“ и со нејзината помлада сестра.
Нејзините видеа на социјалните мрежи имаат милиони прегледи, а луѓето главно се воодушевени од нивниот ваков живот.

„Како стигнавте до тој разговор?“, праша еден корисник на „Тикток“, додека многумина напишаа дека никогаш не можат да споделат партнер со некого.
„Нема шанси да споделам партнер со никого, но во ред, тоа е твојот живот“, велат тие.
Извор: mondo.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1