ММС

Објавено на: 10/2/21 8:50 AM

Ким Кардашијан и Кање Вест се помирија? Разводот бил маркетиншки трик?!

Ким Кардашијан и Кање Вест беа фотографирани заедно во ресторан, по што започнаа гласини дека или парот се помирил или дека целата приказна за разводот е само маркетиншки трик.

Со месеци се шпекулира за пропаѓање на нивниот брак, а во февруари оваа година, парот потврди дека се разведува.
Ким и Кање одлучија дека разводот е најдобрата опција за нив, бидејќи, како што тврдеа, имало непомирливи разлики меѓу нив.

Во меѓувреме почнаа да се случуваат чудни ситуации што поранешните сопружници не ги правеа.
Ким го поддржа Кање на промоцијата на новиот албум „Донда“, таа одеше на сцената во венчаница додека тој плачеше и ја молеше да се врати кај него. Се појавија шпекулации дека нивното раскинување е само маркетиншки трик и сите навистина почнаа да веруваме дека тоа е така сега.

Неодамнешните папарацо фотографии во познатиот ресторан „Нобу“ во Малибу докажуваат дека се во добри односи.

Извор: .kurir.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1