ММС

Објавено на: 10/1/21 9:57 AM

Нечиј маж се вратил порано од работа – Фотографија која ги насмеа сите

Една фотографија од секојдневниот живот го насмеа регионот. Станува збор за човек кој тргнал целосно гол во утринското трчање. Фотографијата наводно е направена во близина на Срима во Хрватска.

„Новото нормално“, се вели во описот на фотографијата, додека духовитите коментари се редат на објавата.

„Нечиј сопруг пристигна рано од работа“, „Дали носи маска?“, „Дали има слушалки во ушите“, се некои од коментарите на оваа објава.

Извор: Б92.нет


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1