ММС

Објавено на: 09/25/21 5:57 PM

Цеца и Богдан заминаа од Белград – Уживаат во луксуз кој го изнајмиле само за себе

Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ одлучија да го напуштат Белград и да заминат на одмор, а се одлучиле за Златибор.

Богдан објави видеа на својот профил на Инстаграм и покажа како уживаат во луксузниот имот што го изнајмиле само за себе.

Славниот пар ужива во имотот што го изнајмиле, а штом пристигнале споделиле прекрасни снимки кои покажуваат се што ги опкружува.

Тие имаат на располагање голема куќа во планински стил, огромен двор, како и базен, но најверојатно нема да го користат, со оглед на температурата, која не е баш соодветна за такво уживање.

Извор: Курир.рс

Фото: Дамир Девиршагиќ


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1