ММС

Објавено на: 09/25/21 6:58 AM

Татко си ги убил двете деца, а потоа си го одзел животот – Страшна трагедија во Загреб

На подрачјето во северниот дел на Загреб ноќеска, нешто по 2 часот, се случила тешка трагедија во кој животот го загубиле најмалку три лица, неофицијално дознава Јутарњи лист. Според се уште неофицијални информации, дојавено е во полиција дека таткото си ги бил двете деца, а потоа си го одзел животот.

Полицијата засега не ги откривала деталите за оваа страшна трагедија.

Извор: jutarnji.hr


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1