ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 09/22/21 9:12 PM

Го доби во афера со куќната помошничка, а потоа и јавно го призна – Како изгледа синот на Шварценегер?

Синот на Арнолд Шварценегер (72), Џозеф Баена (23), секојдневно ги воодушевува своите следбеници на социјалните мрежи со своите тренинзи. Многумина коментираат дека е ист како татко му од младите денови.

„Петок е ден за нозете. На што работевте вие денес“, напиша Џозеф на фотографија на која јасно се гледаат неговите мускули.

Шварценегер го доби Јосиф со неговата поранешна куќна помошничка, Милдрен Баена, по што изби скандал во јавноста. На крајот, тој се покаја и јавно го прифати нивниот син.

Извор: Србија24.ком


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1