ММС

Објавено на: 09/22/21 12:04 PM

(Видео) Дувала свеќи за роденден и се запалила – Ќерка му на Лајонел Ричи доживеа незгода

Никол Ричи, ријалити ѕвезда и ќерка на Лајонел Ричи, го прослави својот 40 -ти роденден и објави видео од прославата, кое ги шокираше сите нејзини следбеници.

Во видеото, Никол дува свеќите на тортата и во еден момент пламенот од свеќа ја зафати нејзината коса а во гаснење на „пожарот“ и помогнаа гостите.

„Па … Досега е 40 -ти пожар“, се пошегува Никол со себе


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1