ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 09/17/21 10:21 PM

Ретко ќе го видите во вакво издание – Џанлука Ваки во здолниште ужива со семејството

Популарниот италијански милионер и миленик на жените, Џанлука Ваки, е фотографиран додека се одмара со своето семејство.

Ваки одлучи да носи црвено карирано здолниште за оваа пригода, меѓу другите комбинации на облека, додека ужива со своето семејство.

Џанлука неодамна доби дете со својата 28-годишна партнерка Шерон, која неговите родители ја нарекоа Блу Јерусалема, а гордиот татко ужива на овие фотографии и си игра со својата ќерка, а сцените се прилично идилични.

Семејството Ваки поминува време во градот Кортина д’Ампецо во северната италијанска провинција Венето.

Извор: Б92.нет


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1