ММС

Објавено на: 09/16/21 5:14 PM

Пронајдено дете кое попладнево се изгубило во Скопје

Денеска околу 17.05 часот е пронајдено детето за кое од страна на В.К. денеска во 16.03.часот беше пријавено дека се изгубило на подрачје на ПС Центар во Скопје.

Детето е предадено на родителите, информираат од МВР.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1