ММС

Објавено на: 09/15/21 9:12 PM

Страсни бакнежи со нивните момци – Меган Фокс и Кардашијан се опуштија во машкиот тоалет

Ги затворија очите и само се насмевнаа. Во тесни фустани и навидум високи потпетици, Меган Фокс (35) и Кортни Кардашијан (42) позираа во машкиот тоалет за време на доделувањето на наградите на МТВ.

– Не обрнувајте внимание на нас – напиша Кардашијан покрај фотографијата, додека на својот профил Меган рече дека тие две се за заљубени.

Самата фотографија покажува дека на нивните момци, Машин Ган Кели и Тревис Баркер, не им пречело. Некои ги фалат за нивната опуштеност, додека други критикуваат и мислат дека отишле предалеку. Секако, фотографиите кренаа многу прашина и добија милиони лајкови.

Дека нивните момци, Машин Ган Кели на Меган, Ган Кели (31) и Торвис Баркер од Кортни (45) немаат ништо против, беше прикажано на фотографијата. Еден до друг, паровите се гушкаат и страсно се бакнуваат, а некаде надвор од тоалетот, нетрпелива толпа сигурно се прашува зошто не може да оди во тоалет.

Фотографиите собраа над четири милиони лајкови и бројни коментари од следбениците.

– Се за вљубив во вас – напиша Клои Кардашијан во коментарите, а ги имаше разни.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Меган на доделувањето носеше необичен проѕирен фустан, а подоцна откри дека тоа го направила поради Кели.

– Ми рече дека ќе бидам гола таа вечер, а јас одговорив: Како ќе кажеш, тато – откри таа за Е!

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1