ММС

Објавено на: 09/14/21 10:28 PM

Брз хороскоп: Како изгледа секој знак опишан со неколку зборови

Секој знак на хороскопот има своја срж, без разлика дали е видливa или длабоко скриенa. Кратки приказни од прво лице во кои секој лик е опишан во реченица од неколку зборови, ќе ви помогне подобро да се запознаете себеси.

ОВЕН: Викам гласно, но никој не ме слуша.

БИК: Немам причина да се извинувам на никого.

БЛИЗНАЦИ: Не сум сам, но се чувствувам многу осамено.

РАК: Потоа кога се држевме за рака.

ЛАВ: Но, никој не знае каков сум навистина.

ДЕВИЦА: Кажи ми зошто се чувствувам толку осамено.

ВАГА: Се преправам дека сум некој што не сум.

СКОРПИЈА: Навистина се грижам премногу за се.

СТРЕЛЕЦ: Посакувам да не жалам за ништо.

ЈАРЕЦ: Нема да дозволам да ми се урнат sидовите.

ВОДОЛИЈА: Покажете ми ја вистинската причина за моето постоење.

РИБИ: Чувствувам се, тоа е премногу за мене.

Извор: Информер.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1