ММС

Објавено на: 09/14/21 8:54 AM

Џеј Ло без е гаќички на MTV Music Awards?!

Латино дивата Џенифер Лопез се појави на MTV Music Awards во провокативен стајлинг под кој, како што коментираат многумина, немала долна облека.

Џенифер изненадена со појавувањето на сцената за да ја додели наградата за песна на годината на нејзината колешка Оливија Родриго, но провокативниот стајлинг и убавина на Џеј Ло го „украдоа“ шоуто.

Латино заводничката носеше топ што беше разголен однапред, така што беше јасно дека нема градник, надополнето со искомбинираното мини здолниште со кристали што е поткрепено со врвки од сите страни, при што очигледно е дека Џеј Ло не носи долна облека.

„Жена сите времиња“, „Убава“, „Бомба“, „Убава и убава“, „Каде и да се појави, таа е воодушевува од својот изглед“, „Таа блеска од кога беше со Бен“, се некои од коментари.

Да потсетиме, по повеќе од 17 години, Џенифер и Бен Афлек повторно се заедно. Тие се запознаа во 2002 година, додека таа се уште беше во брак со нејзиниот втор сопруг Крис Џад. Папараците ја фатија како го бакнува актерот на нејзиниот 32 роденден, а неколку дена подоцна таа поднесе барање за развод.

Бенифер, како што тогаш ги нарекуваа медиумите, тогаш беше најпознатата двојка во светот на шоу -бизнисот, и тие срушија се кога објавија дека се разведуваат, а сега кога повторно се заедно, не се разделуваат и блескаат со среќа и љубов.

Преземено од: https://www.telegraf.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1