ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 09/13/21 6:10 PM

Богдан се топи во прегратките на Цеца, а таа не ја симнува насмевката од лицето

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе извесно време ужива во врската со Богдан Срејовиќ, а сега ја сподели нивната заедничка фотографија на Инстаграм.

Иако својата приватност ја чуваат од јавноста, Богдан објави фотографија од нив во друштво на пријатели на споменатата социјална мрежа.

Тие позираа на прославата на неговиот роденден во опуштена атмосфера, а пејачката е во прегратка на саканиот.

Извор: Новости.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1