ММС

Објавено на: 09/13/21 3:48 PM

Скопјанка го бара сопругот – Излегол од дома и исчезнал

На 12.09.2021 во 15.05 часот во СВР Скопје, И.Ф.(48) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот сопруг Д.Ф.(45) од Скопје, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1