ММС

Објавено на: 09/13/21 7:22 AM

„Омажи се за мене!“ – Топлес издание на Мадона (63)

Светската ѕвезда Мадона знае како да го привлече вниманието врз себе Овој пат тоа е цел албум од раголени и топлес фотографии кои ги закачи на својот профил на Инстаграм, а кои покажуваат дека годините ништо не и можат. Контраверзната 63годишна пејачка ужива во животот како што сака, тос го докажала и со љубовната врска со 36 години помладиот дечко Ахламалик Вилијамс, со кој минатиот месец го прослсви роденденот во Италија.

Коментарите, секако се само пофалби за пејачката, а некои одат дури до таму што и порачаа „мажи се за мене“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1