ММС

Објавено на: 09/12/21 8:54 PM

Не му е лесно: Најсекси хирургот во светот вели дека тешко се носи со непристојните предлози

Светските медиуми неодамна го прогласија за најзгоден хирург во светот, но Василије Вујовиќ (32), граѓанин на Белград со специјализација за козметичка хирургија кој отсекогаш знаел дека ќе се занимава со таа гранка на хирургија, како да не бил воодушевен со се што оди со него: Неговиот Инстаграм профилот има дури 200.000 следбеници, главно жени кои воздивнуваат по него и отворено му се нудат, како сопруги, љубовници, пријатели, придружници, што и да е, само за да бидат околу него, но изгледа тоа малку го мачи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr Vasilije Vujovic (@dr.vujovic)

„Најубавиот доктор на светот“, „Ми го топиш срцето“, „Ти си толку згоден“, се само некои од безбројните коментари на кои тешко може да одговори.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr Vasilije Vujovic (@dr.vujovic)

Тешко е да се каже дали ги игнорира воздишките на жените затоа што инаку е скромен и не мисли дека ги заслужува, или затоа што веќе е оженет и има син, па затоа „само“ не се мачи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr Vasilije Vujovic (@dr.vujovic)

Во интервју за Дејли Мејл што објави приказна за него, овој згоден доктор веќе изјави дека не сака агресивни девојки, па можно е да не сака такви директни упади. Еве што имам да кажам за сето тоа:

– Човек треба да научи да се справува со тоа, треба да се спротивстави на искушенијата, и тоа не е лесно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr Vasilije Vujovic (@dr.vujovic)

Сепак, на неговиот профил на Инстаграм, покрај фотографиите „пред“ и „после“ исправени носови, зголемени усни и задник или естетски операции што успешно ги направил, можете да најдете и „мамка“ за женското око: селфи од теретана, од пешачење и неколку фотографии на кои се прикажани сите негови мускули, што покажува дека Василије е многу свесен за адутите што ги има и со задоволство ги истакнува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr Vasilije Vujovic (@dr.vujovic)

Кога на ова ќе додадете дека еден млад човек тврди дека неговиот физички изглед воопшто не е пресуден за спротивниот пол, тој сака интересни и забавни девојки кои имаат смисла за хумор и се убави според некои негови критериуми, не е тешко да се види зошто многу девојки се подготвени да му се фрлат во прегратки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr Vasilije Vujovic (@dr.vujovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr Vasilije Vujovic (@dr.vujovic)

Преземено од: https://www.24sata.hr/
Фотографија: Instagram


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1