ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 09/12/21 11:30 AM

Супер бабичка – Возела 60 километри во спротивен правец

71-годишната Французинка возела 60 километри во погрешна насока на автопатот пред да биде запрена од полицијата, пренесуваат медиумите.

Полицијата со мотоцикли ја запрела жената, која не била повредена, пишува весникот Ouest France.

Полицијата затвориla дел од автопатот, но им требаlo час и половина да ja запрат жена на делот од автопатот А11, западно од Франција. Немало несреќи, а полицијата го истражува инцидентот.

Преземено од: telegraf.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1