ММС

Објавено на: 09/11/21 7:01 PM

Каде е бебето? Бремената Кајли Џенер во проѕирен комбинезон ги изненади обожавателите

Кајли Џенер често се инспирира од постарата сестра Ким Кардашијан, без разлика дали станува збор за фризури, шминка, стајлинг, па дури и по примерот на Ким, таа веќе има големо семејство на дваесет и четиригодишна возраст.

Овој пат, ријалити ѕвездата ја копираше својата постара сестра во изборот на нејзиниот стајлинг. Бремената Кајли носеше транспарентен комбинезон со тантела, исто како што правеше нејзината сестра за време на бременоста со синот Сент Вест.

Сите се свртеа додека Кајли одеше со голем стомак во проѕирен комбинезон во четвртокот на Модната недела во Њујорк.

Кајли Џенер го очекува своето второ дете со нејзиното момче Тревис Скот, а немаше ни трошка срамежливост додека шеташе прилично нагласена комбинација.

Таа ја „заштити“ својата „скромност“ со проѕирна црна марама делумно завиткана околу половината, а црниот капут додаде софистициран допир на размавтаниот изглед.

Обожавателите на Ким Кардашијан сигурно ќе се сетат на чипканите предмети што таа сакаше да ги носи за време на бременоста со Сент, вклучувајќи го и комбинезонот што го нагласи нејзиниот труднички стомак.

Носеше неверојатно сличен комбинезон во 2015 година, што не остави ништо на имагинацијата.

Кајли гордо го покажа трудничкиот стомак, кога објави емотивно видео за кое зборува за бременоста.

Втората бременост ја потврди на видеото, што е различно во споредба со тоа кога за прв пат беше бремена со ќерката Сторми, а тоа го чуваше во тајност.

Извор: Еспресо.ко.рс

Фото: Профимедиа


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1