ММС

Објавено на: 09/10/21 1:53 PM

(Видео) Ова e мојот задник без филтер – Бритни Спирс ги шокираше обожавателите со гола фотографија

Пејачката Бритни Спист г шокираше своите обожаватели на Иснтаграм, кога постира фотографија од нејзиниот задник поктиен само со танга гаќички.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)


-Ова е мојот задник, напиша таа на првата објава а потоа пушти видео под кое нашиша:
-Ова е снимка за да видите дека навистина ова е мојот задник. Без филтер, без приктивање, вистинска работа. Шшшшт, се снимам користејќи стап за селфи. Тој секогаш стои, не ти одговара и е од доверба, напиша таа а видеото е прегледано на пет милиони пати.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1