ММС

Објавено на: 09/9/21 9:03 PM

Без штикли, деколте и разголување, а на главата чудна фризура – Карлеуша во досега невидено издание

Јелена Карлеуша во моментов се одмора во Париз со ќерките Атина и Ника, од каде редовно се рекламира на Инстаграм, па можеме да видиме колку всушност знаат да уживаат.

Пејачката привлече големо внимание со една фотографија, имајќи предвид дека ја промени фризурата по долго време.

Карлеуша на своите обожаватели им покажа еден опуштен стајлинг и се фотографираше во тренерки и краток дуксер. Таа одлучи повторно косата да ја обои во розова боја, а исто така стави и надградба, па сега има долги плетенки.

Јелена Карлеуша еднаш веќе имаше розова коса и тогаш нејзините обожаватели мислеа дека оваа боја и стои одлично.

Извор: Еспресо.ко.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1