ММС

Објавено на: 09/9/21 3:47 PM

Исчезна 18-годишно девојче од Скопје

На 7-ми овој месец околу 18.30 часот во СВР Скопје, Н.Г.(38) од Скопје пријавила дека нејзината ќерка Н.Г.(18) се оддалечила од дома., информираат од МВР.

Според пријавеното најверојатно се наоѓа кај другарка во с.Средно Коњари. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1