ММС

Објавено на: 09/8/21 5:29 PM

Татко пријавил дека жител на Иловица му ја силувал ќерката

Вчера во 18.00 часот во СВР Струмица од полициски службеници е повикан С.Д.(28) од с.Иловица, струмичко постапувајќи по претходна пријава од жител на струмичко село дека на 02.09.2021 околу 21.00 часот тој (С.Д) извршил обљуба врз ќерката на пријавителот, информираат од МВР.
По расчистување на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1