ММС

Објавено на: 09/8/21 4:10 PM

Тетовец нападнал полицајци откако биле повикани бидејќи ја нападнал неговата мајка

Вчера во 13.50 часот во Тетово од полициски службенци од СВР Тетово е приведен Б.Б.(35) од с.Порој, тетовско, информираат од МВР.

Тој агресивно се однесувал кон полициски службеници кои постапувале по претходна пријава дека физички ја нападнал неговата мајка.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесесн соодеветен поднесок.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1