Девојките ми се додворуваат, иако знаат дека сум оженет, агресивни се - Миодраг Радоњиќ на мета на жените
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 09/7/21 9:15 PM

Девојките ми се додворуваат, иако знаат дека сум оженет, агресивни се – Миодраг Радоњиќ на мета на жените

Миодраг Радоњиќ неодамна стана татко, а првите моменти со синот Сава ги сподели на својот Инстаграм, каде често објавува слики со сопругата Милица.

Актерот сега откри дека, и покрај неговиот емотивен статус, девојките сепак му пристапуваат и му се додворуваат на различни начини.

“Жените ми се додворуваат на различни начини. На пример, тие го пишуваат својот телефонски број на кутија цигари и ми нудат за да можам да го видам нивниот број. Очигледно е дека денес жените се поагресивни и први им приоѓаат на мажите!”, започна тој.

Тој откри и дали во приватниот живот е женкар како Бања, лик што го толкува во „Јужен ветер“:

“Не! За разлика од него, ми се допаѓа силна и стабилна врска. Промената на партнери често не може да ги задоволи моите љубовни потреби”, истакна тој.

Кога станува збор за приватните планови, Миодраг не крие дека живее вистинска семејна идила, но исто така додава дека тој и Милица сакаат повеќе деца.

„Не планирам ништо, но би сакал да имам повеќе деца“, рече тој.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7