ММС

Објавено на: 09/4/21 5:32 PM

(Видео) Ќе беше некултуно без маска – Девојка во бикини се прошета на аеродром

Една девојка стана најпознатата русокоса на интернет, бидејќи на аеродром се појави само бикини и маска. Не е познато на кој аеродром е направено видеото, но во објаснувањето стои:

Кога имате журка на базен на пладне и лет е во 16 часот – стои во описот на видеото.

Од  авиокомпанијата „Спирит ерлајнс“, во чиј лет наводно се качила девојката, објавила дека видеото „не е проверено“, па со сигурност не се знае дали станува збор за нивни патник.

 

Фото: Принтскрин


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1