ММС

Објавено на: 09/4/21 4:15 PM

(Видео) Детето нема да преживее, а со девојката ќе раскинеш – Што му предвидела баба Ванѓа на милионерот Саша Поповиќ

Дека Лепа Брена и Саша Поповиќ биле кај светската јасновитка Ванга е општо познато. Брена неколку пати со сега кажала каква судбина и сретскажала Ванга. Но, Саша Поповиќ ретко кога зборувал за тоа кога во 1990 година заминале во Бугарија да ја дознаат својата иднина.

Погледнете што му претскажала Ванга и што се остварило:


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1