ММС

Објавено на: 09/2/21 4:02 PM

Вработена во градинка во Скопје нападнала дете со тврд предмет

Вчера во 19.30 часот во СВР Скопје 41 – годишна скопјанка пријавила дека во градинка во населба Автокоманда нејзиното дете било физички нападнато со тврд предмет од вработена, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1