ММС

Објавено на: 09/1/21 10:04 AM

(ВИДЕО) Го зголемила задникот, а сега не може да седи и да оди во тоалет

Секогаш незадоволна од своето тело, Казуми се одлучи за естетски процедури, а покрај самодовербата, доби и многу пари благодарение на новите облини.

Казуми Скуиртс е млада девојка од Флорида, која со години била незадоволна од сопствениот изглед и постојано држела рестриктивни диети и тренинзи. Иако резултатите биле видливи, таа не била задоволна, па за прв пат одлучила да подлежи на естетска процедура – липосукција.

Набргу потоа, се уште незадоволна, Казуми ги зголеми градите и задникот, не знаејќи колку тоа ќе ги отежни нејзините секојдневни активности, но и ќе и донесе пари на сметката.

@kazumisworldDad bods ftw

♬ Hell Shell – Young Nudy

Таа инвестирала околу 28 илјади долари во процедурите, а од операцијата на задникот не изведува никакви нормални активности.

“Не седам на задникот, дури научив физиолошките потреби да ги првам стоечки. Ако седам некаде, прво ставам перница специјално обликувана за мојот задник”, изјавила таа.

@kazumiworld5Hi it’s me

♬ Shake That Ass – J.Earl 🌟

Иако никаде не може целосно да се опушти, Казуми вели дека зголемувањето на задникот, попознато како бразилско подигнување на задникот, е најдобриот потег во нејзиниот живот бидејќи заработува многу на платформата OnlyFans благодарение на облините, пренесува dnaindia.com.

@kazumiworld5

My stepdad won’t let me out like this whyyy #fy #foryourpage #fyp #foryou #viral #asiangirl

♬ Hai phút hơn – marlene

„Имав заработка од околу 25.000 долари месечно, до 66.000 обожаватели и заработка од 200.000 долари месечно – неодамна достигнав 1,5 милиони долари“, рече таа.

Преземено од: https://www.vecernji.hr/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1