ММС

Објавено на: 08/31/21 8:59 PM

Не сум здебелена, супер сме со бебето – Водителката Милена го покажа стомачето

Водителката Милена Антовска Станковска го покажа трудничкото стомаче. Таа во моментов е на одмор во Анталија со сопругот Гордан и ќерката Лана Марија и како што вели- јадам и лежам.

-Да, баш така, јадам и леѓам. И за моја среќа не сум здебелена ниеден килограм.  На одмор сме семејно, супер си поминуваме и решив да си направам фотографија за спомен, рече Милена и додаде:

-Инаку, супер се чувствуваме со бебето. Јас сум 19 недела од бременоста и со Господ напред ќе издржиме уште четири месеци, па потоа ќе се гушнеме, ни рече среќно таа.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1