ММС

Објавено на: 08/31/21 3:32 PM

Сите имаат слика, но не ваков поглед – Како Џан Јаман ја гледал внуката на Тозовац?

Турскиот актер Џан Јаман (31)  моментално се наоѓа во Белград и популарниот срцекршач направи вистински хаос меѓу жените, особено тинејџерките.

Јована Ѓорѓиќ, внука на починатиот пејач Предраг Жививковиќ Тозовац, се пофали со фотографијата со Џан Јаман. Но, нејзината слика предизвика хаос на Инстаграм, бидејќи многу девојки и завидуваа.

„Многу добија слика, но никој не дови ваков поглед“, напиша Јована во описот на сликата.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1