ММС

Објавено на: 08/31/21 1:35 PM

(Видео) Саша Поповиќ се провозе во БМВ од 150.000 евра, сите се вртат по бесната машина

Саша Поповиќ  има автомобил вреден околу 150.000 евра, а медиумите го фатија како се шета на улиците во Опатија, каде одмара во својата вила со базен.

Поповиќ беше фотографиран во своето портокалово милениче, BMW i8, а на социјалната мрежа Тик Ток се појави снимка, каде се гледа додека Саша поминува сите се вртат да го видат автомобилот.

@gluvic_aSaša Popović u Opatiji. Gospodin! ##opatija ##opatijacroatia ##sasapopovic

♬ original sound – Aleksandar Gluvić


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1