ММС

Објавено на: 08/31/21 1:08 PM

(Видео) Обожавателка ја гаѓала Цеца – Хаос на концерт на пејачката

Пејачката Цеца Ражнатовиќ на концерт доживеала непријатна ситуација, која една нејзина обожавателка, која била во првите редови ја гаѓала пејачката со прилично голема плишана играчка.
Кога летнала играчката, да не се потргнела Цеца, з амалку ќе ја погодела во главата.

Цеца само се насмеа и продолжи да пее.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1