ММС

Објавено на: 08/28/21 10:38 PM

(Видео) Која да го пипне, која да го штипне – Џан Јаман ги полуде Србинките, блокирани улиците во Белград

Tурскиот актер Џан Јаман дојде во Белград и предизвика вистинска еуфорија кај девојките и жените, кои беа маѓепсани од неговиот атрактивен изглед.

Српските мдиуми информираат дека откако ги завршил професионалните обврски Џан времето го минувал во центарот на Белград, низ рестораните, од каде на својот Инстаграм профил редовно информираше.

Која да го пипне, која да го штипне или да се слика со него. Стампедо од неговите обожавателки ја окупира главната улица Књаз Михајлова, која беше целосно блокирана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1